Żywy Różaniec: 13.01. - 12.02.2018

Róża św. Klary

01

Adamczyk Magdalena

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

02

Bambynek Elżbieta

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

03

Gajowska Bogusława

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

04

Gajowska Sylwia

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

05

Gatys Lidia

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

06

Głąb Krystyna

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

07

Jaroń Aniela

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

08

Jastrzębska Magdalena

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

09

Kowalik Beata

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

10

Kowalik Irena

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

11

Misiak Kornelia

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

12

Ochman Łucja

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

13

Ogrodnik Łucja

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

14

Psiuk Helena

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

15

Radłowska Aurelia

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

16

Skocz Barbara

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

17

Szykowska Marta

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

18

Watoła Genowefa

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

19

Watoła Sabina

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

20

Wiatrek Elżbieta

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

 

Róża św. Katarzyny ze Sieny

01

Bambynek Klara

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

02

Cholewa Katarzyna

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

03

Cholewa Natalia

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

04

Cieplik Iwona

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

05

Czernecka Beata

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

06

Dziuk Stefania

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

07

Gajowiak Weronika

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

08

Grzybek Maria

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

09

Imiołczyk Aniela

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

10

Kosmała Magdalena

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

11

Krzywoń Ingeborga

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

12

Kuczerajter Celina

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

13

Moj Eryka

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

14

Mróz Anna

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

15

Nancka Jolanta

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

16

Pawełek Krystyna

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

17

Rogocz Róża

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

18

Widera Maria

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

19

Wilk Aniela

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

20

Wypych Zofia

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

 

Róża św. Agnieszki

01

Bodora Teresa

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

02

Parys Magdalena

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

03

Gembała Aniela

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

04

Gembała Anna

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

05

Gryc Maria

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

06

Jaźwińska Joanna

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

07

Karmańska Elżbieta

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

08

Kawa Anna

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

09

Kołodziej Teresa

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

10

Kurzok Maria

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

11

Lachowska Maria

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

12

Gembała Ruta

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

13

Molenda Bernadeta

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

14

Myrcik Magdalena

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

15

Nowakowska Otylia

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

16

Plaza Krystyna

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

17

Piech Elżbieta

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

18

Pieprzyca Gabriela

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

19

Pietrzyk Bogumiła

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

20

Sobala Małgorzata

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

 

Róża św. Brygidy z Kildare

01

Będkowska Eryka

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

02

Cywińska Anna

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

03

Gajda Marzena

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

04

Gruszka Krystyna

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

05

Helisz Ewa

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

06

Kampa Joanna

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

07

Machnik Agnieszka

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

08

Maniura Łucja

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

09

Markowska Łucja

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

10

Ochmann Maria

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

11

Piątkowska Maria

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

12

Pietrucha Łucja

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

13

Podgórna Genowefa

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

14

Pyrek Jadwiga

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

15

Pyrek Wioletta

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

16

Ulfik Adela

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

17

Ulfik Magdalena

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

18

Ulfik Marta

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

19

Ziora Agnieszka

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

20

Zok Cecylia

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

 

Róża św. Jadwigi Śląskiej

01

Breś Celina

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

02

Duda Emilia

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

03

Dziuk Zyta

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

04

Gembała Jolanta

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

05

Gembała Małgorzata

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

06

Goniwiecha Irena

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

07

Groberek Stanisława

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

08

Grajcar Helena

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

09

Jelonek Agnieszka

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

10

Kaleta Jolanta

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

11

Kazek Agnieszka

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

12

Kwiring Jadwiga

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

13

Mazur Gabriela

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

14

Mzyk Halina

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

15

Niezgoda Helena

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

16

Piątek Urszula

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

17

Samek Eufemia

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

18

Sperling Alicja

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

19

Witek Maria

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

20

Ulfik Maria

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

 

Róża św. Elżbiety Węgierskiej

01

Gawenda Teresa

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

02

Gembała Karolina

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

03

Gryc Urszula

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

04

Hapoń Teresa

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

05

Irek Krystyna

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

06

Kandzia Aniela

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

07

Kandzia Jadwiga

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

08

Kandzia Maria

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

09

Kopyto Hildegarda

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

10

Krafczyk Alicja

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

11

Lerche Agnieszka

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

12

Odoj Janina

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

13

Pąpa Gabriela

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

14

Pilarska Hildegarda

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

15

Piowczyk Gabriela

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

16

Pudlik Małgorzata

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

17

Rogocz Pelagia

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

18

Staniczek Jadwiga

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

19

Urbańczyk Maria

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

20

Ziora

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

 

Róża św. Teresy z Avila

01

Bambynek Otylia

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

02

Breguła Elżbieta

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

03

Gatys Edyta

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

04

Gatys Katarzyna

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

05

Gryc Elżbieta

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

06

Honiok Maria

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

07

Honiok Sabina

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

08

Irek Urszula

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

09

Kazek Teresa

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

10

Pietruszewska Agnieszka

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

11

Piskoń Jadwiga

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

12

Pluta Magdalena

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

13

Porębska Teresa

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

14

Potempa Krystyna

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

15

Potempa Urszula

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

16

Skiba Karolina

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

17

Starczewska Danuta

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

18

Strzelecka Renata

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

19

Szulc Zenona

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

20

Wolnik Anna

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

 

Róża św. Moniki

01

Bambynek Alicja

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

02

Cybulska Alina

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

03

Feliks Danuta

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

04

Gabryś Aniela

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

05

Gatys Agnieszka

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

06

Imiołczyk Maria

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

07

Kita Dorota

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

08

Krus Halina

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

09

Kwiring Teresa

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

10

Paus Magdalena

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

11

Pawełek Dorota

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

12

Rudek Renata

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

13

Skawińska Bernadeta

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

14

Słodczyk Magdalena

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

15

Susza Grażyna

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

16

Susza Janina

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

17

Szynk Irena

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

18

Ślubik Elżbieta

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

19

Wicha Aleksandra

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

20

Wieszołek Stefania

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

 

Róża św. Benedykta z Nursji

01

Gatys Bernard

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

02

Grajcar Jan

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

03

Jaźwiński Marian

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

04

Kampa Ryszard

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

05

Krafczyk Rafał

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

06

Mazur Gerard

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

07

Myrcik Gerard

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

08

Myrcik Mirosław

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

09

Ochman Antoni

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

10

Paruzel Antoni

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

11

Piątek Józef

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

12

Pieprzyca Piotr

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

13

Rzeźniczek Krzysztof

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

14

Susza Henryk

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

15

Ślosarczyk Jerzy

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

16

Ślosarczyk Krzysztof

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

17

Watoła Marek

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

18

Wiatrek Wiktor

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

19

Ulfik Alfons

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

20

Ulfik Marian

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

 

Róża św. Bernarda z Clairvaux

01

Bambynek Edward

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

02

Bambynek Reinhold

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

03

Bodora Jan

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

04

Brol Wojciech

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

05

Gatys Joachim

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

06

Gembała Piotr

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

07

Goniwiecha Wiktor

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

08

Groberek Czesław

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

09

Kandzia Augustyn

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

10

Kołodziej Stefan

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

11

Maniura Gerard

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

12

Moj Paweł

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

13

Ulfik Romuald

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

14

Mróz Marian

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

15

Nowak Eugeniusz

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

16

Nowakowski Henryk

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

17

Odoj Leszek

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

18

Pawełek Dariusz

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

19

Pawełek Ewald

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

20

Spałek Ludwik

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa