Żywy Różaniec: 13.09. - 12.10.2017

ŻYWY RÓŻANIEC – OD 13.09. DO 12.10.

 

Róża św. Klary

01

Adamczyk Magdalena

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

02

Bambynek Elżbieta

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

03

Gajowska Bogusława

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

04

Gajowska Sylwia

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

05

Gatys Lidia

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

06

Głąb Krystyna

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

07

Jaroń Aniela

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

08

Jastrzębska Magdalena

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

09

Kowalik Beata

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

10

Kowalik Irena

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

11

Misiak Kornelia

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

12

Ochman Łucja

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

13

Ogrodnik Łucja

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

14

Psiuk Helena

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

15

Radłowska Aurelia

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

16

Skocz Barbara

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

17

Szykowska Marta

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

18

Watoła Genowefa

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

19

Watoła Sabina

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

20

Wiatrek Elżbieta

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

 

Róża św. Katarzyny ze Sieny

01

Bambynek Klara

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

02

Cholewa Katarzyna

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

03

Cholewa Natalia

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

04

Cieplik Iwona

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

05

Czernecka Beata

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

06

Dziuk Stefania

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

07

Gajowiak Weronika

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

08

Grzybek Maria

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

09

Imiołczyk Aniela

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

10

Kosmała Magdalena

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

11

Krzywoń Ingeborga

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

12

Kuczerajter Celina

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

13

Moj Eryka

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

14

Mróz Anna

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

15

Nancka Jolanta

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

16

Pawełek Krystyna

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

17

Rogocz Róża

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

18

Widera Maria

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

19

Wilk Aniela

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

20

Wypych Zofia

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

 

Róża św. Agnieszki

01

Bodora Teresa

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

02

Breguła Monika

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

03

Gembała Aniela

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

04

Gembała Anna

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

05

Gryc Maria

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

06

Jaźwińska Joanna

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

07

Karmańska Elżbieta

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

08

Kawa Anna

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

09

Kołodziej Teresa

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

10

Kurzok Maria

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

11

Lachowska Maria

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

12

Mateja Maria

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

13

Molenda Bernadeta

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

14

Myrcik Magdalena

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

15

Nowakowska Otylia

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

16

Plaza Krystyna

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

17

Piech Elżbieta

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

18

Pieprzyca Gabriela

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

19

Pietrzyk Bogumiła

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

20

Sobala Małgorzata

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

 

Róża św. Brygidy z Kildare

01

Będkowska Eryka

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

02

Cywińska Anna

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

03

Gajda Marzena

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

04

Gruszka Krystyna

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

05

Helisz Ewa

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

06

Kampa Joanna

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

07

Machnik Agnieszka

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

08

Maniura Łucja

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

09

Markowska Łucja

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

10

Ochmann Maria

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

11

Piątkowska Maria

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

12

Pietrucha Łucja

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

13

Podgórna Genowefa

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

14

Pyrek Jadwiga

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

15

Pyrek Wioletta

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

16

Ulfik Adela

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

17

Ulfik Magdalena

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

18

Ulfik Marta

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

19

Ziora Agnieszka

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

20

Zok Cecylia

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

 

Róża św. Jadwigi Śląskiej

01

Breś Celina

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

02

Duda Emilia

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

03

Dziuk Zyta

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

04

Gembała Jolanta

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

05

Gembała Małgorzata

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

06

Goniwiecha Irena

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

07

Groberek Stanisława

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

08

Grajcar Helena

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

09

Jelonek Agnieszka

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

10

Kaleta Jolanta

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

11

Kazek Agnieszka

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

12

Kwiring Jadwiga

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

13

Mazur Gabriela

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

14

Mzyk Halina

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

15

Niezgoda Helena

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

16

Piątek Urszula

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

17

Samek Eufemia

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

18

Sperling Alicja

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

19

Witek Maria

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

20

Ulfik Maria

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

 

Róża św. Elżbiety Węgierskiej

01

Gawenda Teresa

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

02

Gembała Karolina

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

03

Gryc Urszula

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

04

Hapoń Teresa

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

05

Irek Krystyna

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

06

Kandzia Aniela

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

07

Kandzia Jadwiga

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

08

Kandzia Maria

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

09

Kopyto Hildegarda

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

10

Krafczyk Alicja

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

11

Lerche Agnieszka

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

12

Odoj Janina

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

13

Pąpa Gabriela

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

14

Pilarska Hildegarda

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

15

Piowczyk Gabriela

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

16

Pudlik Małgorzata

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

17

Rogocz Pelagia

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

18

Staniczek Jadwiga

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

19

Urbańczyk Maria

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

20

Ziora

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

 

Róża św. Teresy z Avila

01

Bambynek Otylia

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

02

Breguła Elżbieta

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

03

Gatys Edyta

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

04

Gatys Katarzyna

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

05

Gryc Elżbieta

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

06

Honiok Maria

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

07

Honiok Sabina

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

08

Irek Urszula

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

09

Kazek Teresa

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

10

Pietruszewska Agnieszka

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

11

Piskoń Jadwiga

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

12

Pluta Magdalena

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

13

Porębska Teresa

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

14

Potempa Krystyna

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

15

Potempa Urszula

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

16

Skiba Karolina

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

17

Starczewska Danuta

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

18

Strzelecka Renata

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

19

Szulc Zenona

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

20

Wolnik Anna

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

 

Róża św. Moniki

01

Bambynek Alicja

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

02

Cybulska Alina

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

03

Feliks Danuta

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

04

Gabryś Aniela

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

05

Gatys Agnieszka

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

06

Imiołczyk Maria

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

07

Kita Dorota

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

08

Krus Halina

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

09

Kwiring Teresa

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

10

Paus Magdalena

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

11

Pawełek Dorota

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

12

Rudek Renata

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

13

Skawińska Bernadeta

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

14

Słodczyk Magdalena

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

15

Susza Grażyna

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

16

Susza Janina

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

17

Szynk Irena

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

18

Ślubik Elżbieta

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

19

Wicha Aleksandra

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

20

Wieszołek Stefania

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

 

Róża św. Benedykta z Nursji

01

Gatys Bernard

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

02

Grajcar Jan

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

03

Jaźwiński Marian

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

04

Kampa Ryszard

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

05

Krafczyk Rafał

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

06

Mazur Gerard

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

07

Myrcik Gerard

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

08

Myrcik Mirosław

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

09

Ochman Antoni

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

10

Paruzel Antoni

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

11

Piątek Józef

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

12

Pieprzyca Piotr

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

13

Rzeźniczek Krzysztof

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

14

Susza Henryk

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

15

Ślosarczyk Jerzy

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

16

Ślosarczyk Krzysztof

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

17

Watoła Marek

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

18

Wiatrek Wiktor

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

19

Ulfik Alfons

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

20

Ulfik Marian

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

 

Róża św. Bernarda z Clairvaux

01

Bambynek Edward

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

02

Bambynek Reinhold

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

03

Bodora Jan

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

04

Brol Wojciech

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

05

Gatys Joachim

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

06

Gembała Piotr

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

07

Goniwiecha Wiktor

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

08

Groberek Czesław

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

09

Kandzia Augustyn

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

10

Kołodziej Stefan

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

11

Maniura Gerard

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

12

Moj Paweł

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

13

Ulfik Romuald

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

14

Mróz Marian

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

15

Nowak Eugeniusz

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

16

Nowakowski Henryk

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

17

Odoj Leszek

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

18

Pawełek Dariusz

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

19

Pawełek Ewald

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

20

Spałek Ludwik

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu