Festyn Parafialny

W niedzielę, 29.05.2022, planujemy przeprowadzić FESTYN PARAFIALNY. Z przyjemnością wspominamy ten sprzed 6 lat, i choć trochę się zestarzeliśmy, to nie zmienia faktu, że trzeba nam dziś trochę radości. Zwłaszcza, że możemy w ten sposób wspomóc Ośrodek w Rusinowicach.

 

Na razie wszystko jest na etapie planowania, ale skoro to ma być Festyn Parafialny, dlatego zwracamy się z prośbą do Parafian:

 

- chętnych do upieczenia ciast – prosimy o podjęcie decyzji do dnia 23.05. i zgłoszenia tego telefonicznie u pani Izy pod numerem 502 452 242 – ze zgłoszeniem nie trzeba czekać do ostatniego dnia, ale też prośba, by unikać ciast z kremami, galaretkami i innymi cudownościami, które mogą źle skończyć w upale [Tak! Być może będzie ciepło].

 

- chętnych do pomocy przy samym Festynie – logistyka [to brzmi dumnie] i organizacja oraz pomoc przy zabawach i zajęciach dla dzieci i dorosłych. Takie chętne do pomocy osoby prosimy o zgłoszenie się albo u pani Izy albo u Proboszcza.

 

Pogodę zdajemy na Pana Boga, będzie taka, jaką On chce. Planujemy rozpoczęcie Festynu o godzinie 15.00 i zakończenie tego samego dnia.

 

W niedzielę za tydzień, 08.05., znajdziecie w gablotce i na stronie plakat ze szczegółami.