1 Niedziela Wielkiego Postu - 22.02.2026

  • Zapraszam w niedzielne popołudnie o 15.15 na Gorzkie Żale połączone z kazanie, pasyjnym, które w tym roku głosi ks. Franciszek Pyrek z Jędryska. Wieczorem zapraszam o 20.00 na Adorację i o 20.20 na Różaniec.
  • W poniedziałek o 15.50 odczytamy zalecki i pomodlimy się Różaniec za zmarłych. O 17.00 będzie Msza św. o zbawienie dla ich dusz.
  • W piątek o 16.00 zapraszam na Koronkę do Ran Zbawiciela i Drogę Krzyżową.
  • Dziękuję za sprzątanie kościoła.
  • Kancelaria będzie czynna tylko w czwartek: 14.30 – 15.30.
  • Dziękuję za ofiary złożone dziś na Parafię. Kolekta za tydzień będzie na Parafię. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce.
  • W gablotce znajdziecie plakaty o Dniu Skupienia dla Narzeczonych w Woźnikach [sobota] i nocnej pielgrzymce pokutnej z Drutarni na Dyrdy [piątek].