- Strona główna
- Ogłoszenie duszpasterskie
- 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim - 05.01.2025
- W sobotę, niedzielę i poniedziałek zapraszam o 20.00 na Adorację i Różaniec o 20.20.
- Jutro zapraszam Was na Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie będzie o 14.40 w tradycyjnych miejscach: na Piaskowej [przy Krokusowej], na Dworcowej [przy byłej Pizzerni] i na Leśnej [przy Cegielnianej]. O 15.00 spotkamy się przed cmentarzem i potem wspólne kolędowanie w kościele. Po kolędowaniu zapraszamy przy Studzience na herbatę. Msze św. będą o 7.30, 9.30 i 16.00.
- Od wtorku do soboty Msze św. o 7.30. Kancelaria będzie jeszcze w tym tygodniu nieczynna.
- Dziękuję Parafianom, którzy w piątek sprzątali kościół. Do sprzątania w piątek, 10.01., o 18.00 prosimy mieszkańców ulic Słowackiego i Poprzecznej.
- Dziękuję za ofiary złożone dziś na Parafię. Kolekta za tydzień też będzie na ten cel. Kolekta w Trzech Króli jest na Misji.