2 Niedziela Wielkiej Nocy - 12.04.2026

  • Zapraszam w niedzielę o 15.30 na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Wieczorem o 20.00 będzie wystawienie i o 20.20 Różaniec.
  • W poniedziałek o 16.15 zapraszam na Różaniec fatimski, o 17.00 sprawowana będzie Msza św. za Róże Różańcowe. Nie zapomnijcie o zmianie tajemnic.
  • W poniedziałek o 18.00 zapraszam na Mszę św. o zbawienie dla Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Po Mszy św. odbędzie się Apel Pamięci przy Grobie Żołnierzy.
  • We wtorek przypada święto Chrztu Polski.
  • W piątek o 17.15 zapraszam na Koronki do Trójcy Świętej i Miłosierdzia Bożego. Na Mszę św. o 18.00 zapraszamy dzieci szkolne.
  • Przyszła niedziela to Niedziela Biblijna.
  • Dziękuję za sprzątanie kościoła.
  • Kancelaria Parafialna będzie w czynna w poniedziałek i czwartek: 14.30 – 15.30.
  • Dziękuję za ofiary złożone dziś na potrzeby Parafii. W przyszłą niedzielę kolekta też będzie na ten cel. Dziś przed kościołem można złożyć datek na cele CARITAS.
  • Dom Kultury w Koszęcinie zaprasza na koncert BLISKO SIEBIE, BLISKO MUZYKI, w niedzielę 19.04. o godz. 16:00. Wystąpią: Młodzieżowy Chór „Non Nomine” ze Strzebinia, zespół „Agat” z GOK w Boronowie, zespół wokalny „Vivo”, soliści z DK Koszęcin oraz Zuzanna Pokaczajło z Koszęcina. Przedsprzedaż biletów w cenie 20 zł w biurze Domu Kultury w Koszęcinie.