- Strona główna
- Ogłoszenie duszpasterskie
- 2 Niedziela Wielkiej Nocy - 27.04.2025
- Zapraszam w niedzielę o 15.30 na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
- W poniedziałek przypada przeniesiona uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski. O 16.50 zapraszam na zalecki i Różaniec za zmarłych, o 18.00 Msza św. za ich dusze.
- Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Będziemy je odprawiać pół godziny przed Mszą św. wieczorną, w środy po Mszy św.
- Przed nami I Czwartek i Piątek maja. Zachęcam do korzystania ze Spowiedzi św. W czwartek Msza św. będzie rano po 8.00, po niej Majowe. Wieczornej Mszy św. nie będzie. Majowe odprawimy też o 20.00.
- W piątek na Mszę św. wieczorną zapraszamy tegorocznych Maturzystów i ich najbliższych.
- W sobotę przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. będą o 8.00 i 16.00. Na Majowe zapraszam w tę sobotę o 20.00.
- Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek od 14.30 do 15.30.
- Dziękuję Parafianom, którzy w piątek sprzątali kościół. W tym tygodniu prosimy również w piątek po Mszy św., mieszkańców ul. Piaskowej 1-53a.
- Dziękuję za ofiary złożone dziś na potrzeby Parafii. Za tydzień kolekta też będzie na ten cel. Dzisiaj przed kościołem można złożyć datek na dzieła CARITAS.
- W poniedziałek, 28.04., o 20.00 w Katedrze w Gliwicach zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za posługę zmarłego Papieża. Ks. Bp Ordynariusz zaprasza.