2 Niedziela Zwykła - 18.01.2026

  • W niedzielny wieczór zapraszam o 20.00 na Adorację i o 20.20 na Różaniec.
  • W tym tygodniu Msze św. będą o 17.00, jedynie w środę będzie o 8.00
  • W środę przypada Dzień Babci, w czwartek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
  • W piątek zapraszam o 16.15 na Koronkę do Trójcy Świętej i Bożego Miłosierdzia, zaś w przyszłą niedzielę na nabożeństwo do św. ojca Pio [15.15].
  • Dziękuję Rodzinom, które podjęły się cotygodniowego sprzątania kościoła, za pięknie wykonaną pracę.
  • Kancelaria będzie czynna w poniedziałek i czwartek: 14.30 – 15.30.
  • Dziękuję za ofiary złożone dziś na Parafię. Kolekta za tydzień też będzie na ten cel.
  • Dzisiejszą niedzielą rozpoczął się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Dołączmy tą intencję do naszej modlitwy.
  • Już dziś zapraszam Was w niedzielę, 01.02., o 15.00, na ostatnie kolędowanie z naszą Orkiestrą z Gitarami.