- Strona główna
- Ogłoszenie duszpasterskie
- 3 Niedziela Wielkiej Nocy - 19.04.2026
- Zapraszam w niedzielę o 15.30 na Nieszpory. Wieczorem o 20.00 będzie wystawienie i o 20.20 Różaniec.
- W środę, 22.04., o 18.00 w kościele w Babienicy Młodzież naszej Parafii przyjmie z rąk ks. Bpa Iwaneckiego sakrament Bierzmowania. Polecam Waszej modlitwie ich samych i ich najbliższych.
- W czwartek przypada uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski.
- W piątek na Mszę św. zapraszamy dzieci szkolne.
- W sobotę przypada święto św. Marka Ewangelisty. Po Mszy św. będziemy modlić się o urodzaje przy Krzyżu Misyjnym.
- Dziękuję za sprzątanie kościoła.
- Kancelaria Parafialna będzie w czynna tylko w poniedziałek: 14.30 – 15.30.
- Dziękuję za ofiary złożone dziś na potrzeby Parafii. W przyszłą niedzielę kolekta też będzie na ten cel.
- W przyszłą niedzielę [26.04.], w Strzebiniu, na Mszy św. o 11.00, część naszych Ministrantów, po ukończeniu kursu lektorskiego, zostanie powołana do funkcji lektora. Życzymy im godnego spotkania ze Słowem Bożym i otaczamy modlitwą.