- W niedzielny popołudnie zapraszam o 15.15 na nabożeństwo do św. ojca Pio, a wieczorem o 20.00 na Adorację i o 20.20 na Różaniec.
- W tym tygodniu Msze św. będą o 17.00.
- W poniedziałek o 15.50 odczytamy zalecki i pomodlimy się Różaniec za zmarłych, o 17.00 Msza św. o zbawienie ich dusz.
- W piątek na Mszę św. o 17.00 zapraszamy dzieci szkolne.
- Dziękuję Rodzinom, które podjęły się cotygodniowego sprzątania kościoła, za pięknie wykonaną pracę.
- Kancelaria będzie czynna w poniedziałek i czwartek: 14.30 – 15.30.
- Dziękuję za ofiary złożone dziś na Parafię. Kolekta za tydzień też będzie na ten cel.
- W przyszłą niedzielę, zapraszamy o 15.00 na wspólne kolędowanie z naszą Orkiestrą z Gitarami.
Ogłoszenie ks. proboszcza Krzysztofa z Drutarni:
Parafia w Drutarni organizuje pielgrzymkę do Świnoujścia i okolic (zostało jeszcze kilka miejsc); w programie rejs promem i zwiedzanie Malmö (Szwecja) oraz Kopenhagi (Dania). Termin to 20 – 26 lipca br. Koszt 3 400 zł.