- Strona główna
- Ogłoszenie duszpasterskie
- 3 Niedziela Zwykła - 26.01.2025
- Zapraszam w niedzielne popołudnie, o 15.15, na nabożeństwo do św. ojca Pio.
- W poniedziałek o 16.00 pomodlimy się Różaniec za zmarłych, a o 17.00 Msza św. w intencji zbawienia ich dusz.
- W piątek na Mszę św. zapraszamy dzieci szkolne.
- Przed nami I Sobota lutego, o 15.45 zapraszam na Różaniec.
- Kancelaria będzie czynna w poniedziałek i czwartek od 14.30 do 15.30.
- Dziękuję Parafianom, którzy w piątek sprzątali kościół. W piątek po Mszy św. będziemy rozbierać świąteczną dekorację kościoła, zapraszamy Parafian chętnych do pomocy. Na 18.15 do sprzątania prosimy mieszkańców ulic ks. Damrota i Chopina.
- Przyszła niedziela to święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Na rozpoczęcie każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo świec. W tym dniu przed kościołem będzie zbiórka do puszek na pomoc dla Sióstr Klauzurowych.
- Również w przyszłą niedzielę, w kościele na Górce, odbędzie się koncert kolędowy w wykonaniu Zespołu Śląsk. Rozpoczęcie o 19.00.
- Dziękuję za ofiary złożone dziś na Parafię. Kolekta za tydzień też będzie na ten cel.