4 Niedziela Wielkiego Postu - 15.03.2026

  • Zapraszam w niedzielne popołudnie o 15.15 na Gorzkie Żale połączone z kazanie, pasyjnym. Wieczorem zapraszam o 20.00 na Adorację i o 20.20 na Różaniec.
  • W czwartek przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o 18.00 będzie sprawowana w intencji wszystkich Mężczyzn i Młodzieńców.
  • W piątek, jeżeli nie będzie padać, Droga Krzyżowa będzie po Mszy św. na Cmentarzu. W przypadku deszczu odprawimy to nabożeństwo po Mszy św. w kościele.
  • Dziękuję za sprzątanie kościoła.
  • Kancelaria będzie czynna tylko w czwartek: 14.30 – 15.30.
  • Dziękuję za ofiary złożone dziś na Parafię. W przyszłą niedzielę kolekta też będzie na ten cel.