- Zapraszam w niedzielę o 15.15 na nabożeństwo do św. ojca Pio. Wieczorem o 20.00 będzie wystawienie i o 20.20 Różaniec.
- Przed nami I Piątek i jednocześnie pierwszy dzień maja. Msze św. będą o 7.00 i 18.00. Wieczorna Msza św. będzie w intencji tegorocznych Maturzystów i ich Bliskich. O 17.30 będzie Majowe. Na Mszę św. zapraszamy dzieci szkolne.
- W sobotę, 02.05., będziemy obchodzić uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą o 8.00 i 16.00. Po Mszy św. popołudniowej pomodlimy się do Matki Najświętszej. Wieczorem o 20.00 wystawienie i o 20.20 Różaniec.
- W przyszłą niedzielę na Sumie będziemy modlić się z naszymi Strażakami.
- Dziękuję za sprzątanie kościoła.
- Kancelaria Parafialna będzie czynna w poniedziałek i czwartek: 14.30 – 15.30.
- Dziękuję za ofiary złożone dziś na potrzeby Parafii. W przyszłą niedzielę kolekta też będzie na ten cel.
OGŁOSZENIA GMINNE
Wójt Gminy Koszęcin ogłasza nabór wniosków o przyznanie dotacji na likwidację wyrobów zawierających azbest. Wnioski będą przyjmowane w terminie od 17 kwietnia 2026 r. do 17 czerwca 2026 r. w Urzędzie Gminy Koszęcin. Wszelkie informacje dostępne są na stronie Urzędu gminy /w akładce MIESZKANIEC / AZBEST/ oraz w Urzędzie Gminy w Referacie Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska. Zachęcamy Mieszkańców Gminy Koszęcin do składania wniosków.
Wójt Gminy Koszęcin informuje o konsultacjach projektu planu ogólnego gminy – uwagi można składać od 27 kwietnia do 27 maja 2026r. w Urzędzie Gminy lub elektronicznie. Zaplanowano także spotkania z projektantem. Szczegółowe godziny i miejsca spotkań zostały podane w informacjach na tablicach ogłoszeń miejscowości i stronie internetowej gminy.