4 Niedziela Zwykła - 01.02.2026

  • Zapraszam dziś na wspólne kolędowanie o 15.00. Wieczorem zapraszam o 20.00 na Adorację i o 20.20 na Różaniec.
  • W poniedziałek obchodzimy święto Matki Bożej Gromnicznej czyli Ofiarowanie Pańskie. Msza św. w intencji Parafian będzie o 16.00, zaczniemy ją od poświęcenia gromnic. Wieczorem o 20.00 zapraszam na Adorację i o 20.20 na Różaniec.
  • We wtorek po Mszy św. będzie udzielane błogosławieństwo ku czci św. Błażeja. Po Mszy św. będziemy rozbierać stajenkę. Chętnych do pomocy zapraszam.
  • Przed nami I Czwartek, Piątek i Sobotę lutego. Zapraszam do Spowiedzi św.
  • W czwartek wspominamy św. Agatę. O 12.00 będzie Msza św. za kapłanów, o 16.15 pomodlimy się Różaniec za chorych i starszych, o 17.00 Msza św. za chorych na nowotwory. Na zakończenie obu Mszy św. będzie poświęcenie chleba i wody.
  • W I Piątek ranna Msza św. będzie o 8.00. Po niej litania do NSPJ. Na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci szkolne.
  • Dziękuję za sprzątanie kościoła.
  • Kancelaria będzie czynna tylko w czwartek: 14.30 – 15.30.
  • Dziękuję za ofiary złożone dziś na Parafię. Kolekta za tydzień też będzie na ten cel.