4 Niedziela Zwykła - 02.02.2025

  • Zapraszam dziś o 15.15 na Różaniec.
  • W poniedziałek wspominamy św. Błażeja. Po Mszy św. będzie udzielane błogosławieństwo ku jego czci.
  • We wtorek po Mszy św. swoje spotkanie w kościele mają dzieci komunijne.
  • W środę wspomnienie św. Agaty. Po rannej Mszy św. będzie poświęcenie chleba i wody ku jej czci.
  • Przed nami I Czwartek i Piątek lutego. Zachęcam do korzystania ze Spowiedzi św.
  • W piątek na Mszę św. zapraszamy dzieci szkolne.
  • W sobotę, o 18.00, w kościele na Górce, ks. Biskup Ordynariusz udzieli Bierzmowania również naszej Młodzieży. Polecam ich Waszej modlitwie.
  • Kancelaria będzie czynna w poniedziałek i czwartek od 14.30 do 15.30.
  • Dziękuję Parafianom, którzy w piątek sprzątali kościół i demontowali świąteczną dekorację. W piątek, 07.02., po Mszy św. do sprzątania prosimy mieszkańców ulicy Mańki.
  • Dziś o 19.00 w kościele na Górce, odbędzie się koncert kolędowy w wykonaniu Zespołu Śląsk.
  • Dziękuję za ofiary złożone dziś na Parafię. Kolekta za tydzień też będzie na ten cel. Dziś przed kościołem można złożyć do puszki datek na pomoc dla Sióstr Klauzurowych.