- Strona główna
- Ogłoszenie duszpasterskie
- Niedziela Chrztu Pańskiego - 12.01.2025
- Zapraszam dziś o 20.00 na Adorację i Różaniec o 20.20.
- Kończymy dziś odwiedziny kolędowe. Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy przyjęli kolędę: za spotkanie, modlitwę, za złożone ofiary. Pomogą nam w kolejnych pracach w kościele, zwłaszcza przy renowacji ambony.
- W poniedziałek o 16.15 zapraszam na Różaniec fatimski, po nim będzie Msza św. za Róże Różańcowe. Nie zapomnijcie o zmianie tajemnic.
- W sobotę zaczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Będzie nam towarzyszyć modlitwa o powrót do jedności z Kościołem tych, którzy od Niego odeszli.
- W przyszłą niedzielę zapraszamy dorosłych i dzieci na rodzinne kolędowanie przy Żłóbku. Pomoże nam w tym nasza Schola Gitarowa. Rozpoczęcie o 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia.
- Również w przyszłą niedzielę, o 16.00, w kościele na Drutarni odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Mały Śląsk”. Zaprasza ks. proboszcz Krzysztof. Dziś o 16.00 w kościele na Górce będzie koncert kolędowy Chóru Lutnia.
- Wracamy do normalnych godzin sprawowania Mszy św. w dni tygodnia, również Kancelaria będzie czynna w poniedziałki i czwartki od 14.30 do 15.30.
- Dziękuję Parafianom, którzy w piątek sprzątali kościół. Do sprzątania w piątek, 17.01., po Mszy św. prosimy mieszkańców ulic Zielonej, Wiosennej i Jesiennej.
- Dziękuję za ofiary złożone dziś na Parafię. Kolekta za tydzień też będzie na ten cel.