Dziękujemy Trójcy Świętej za dzisiejszą uroczystość, za wszystkich, którzy dzisiaj nawiedzili nasz kościół, za o. Przemka i wygłoszone do nas Słowo.
- Dziękuję wszystkim, którzy w maju przychodzili na Majowe. W czerwcu 20 minut przed Mszą św. będziemy odmawiać litanię do NSPJ.
- W poniedziałek o 16.30 odczytamy zalecki i pomodlimy się Różaniec za dusze zmarłych. O 18.00 Msza św. o ich zbawienie.
- W czwartek będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa czyli Boże Ciało. Msze św. będą o 7.30, 9.00 i 16.00. Po Mszy św. o 9.00 wyruszymy z Procesją ulicami naszej Parafii: Św. Trójcy, Kolejową, Dworcową, Nową, ks. Damrota, Krótką, Mańki, Słowackiego i Leśną. O 12.00 pomodlimy się na Prądach. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w Procesji, zapraszam Poczty Sztandarowe, Dzieci Komunijne w strojach i dzieci sypiące kwiaty. Proszę też o udekorowanie okien w całej Parafii. W dni Oktawy Bożego Ciała pójdziemy przed Mszą św. z Procesją wokół kościoła.
- Przed nami I Piątek i I Sobota czerwca. Zachęcam do korzystania ze Spowiedzi. W sobotę o 7.15 zapraszam na nabożeństwo I-Sobotnie i o 8.00 na Mszę św. przebłagalną.
- Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek: 14.30 – 15.30.
- Dziękujemy za sprzątanie i przygotowanie kościoła do Odpustu.
- Dziękuję za ofiary złożone dziś na potrzeby Parafii. W przyszłą niedzielę kolekta też będzie na ten cel.
- GUS będzie prowadził badania gospodarstw rolnych. Szczegóły na plakacie.
- Sołtys Sołectwa Koszęcin zaprasza wszystkich mieszkańców Sołectwa na zebranie wiejskie, które odbędzie się 02.06.2026 o 18.00 w Klubie pod Sceną przy Domu Kultury.
- Gmina Koszęcin zaprasza wszystkich mieszkańców na otwarte spotkanie z Wójt i Radnymi w środę, 10.06., o 17.00 w Domu Kultury w Klubie pod Sceną.