Niedziela Trójcy Świętej - 15.06.2025

  • Dziękujemy Trójcy Świętej za dzisiejszą uroczystość i za wszystkich, którzy dziś nawiedzają nasz kościół. Witamy w naszej wspólnocie ks. Wojciecha Maciążka, rektora Seminarium Duchownego w Opolu. Dziękujemy za wygłoszone Słowo. O 16.15 zapraszam na Koronkę do Trójcy Świętej.
  • W poniedziałek o 16.30 odczytamy zalecki i pomodlimy się Różaniec za zmarłych. O 18.00 Msza św. o zbawienie ich dusz.
  • W czwartek będziemy przeżywać uroczystość Bożego Ciała. Msze św. będą o 7.00, 8.30 i 16.00. Po Mszy św. o 8.30 wyruszymy z Procesją Bożego Ciała do czterech Ołtarzy na ul. Piaskowej. Po zakończeniu Procesji odbędą się modlitwy trzeciego Ołtarza na Prądach. Do udziału w Procesji zapraszamy wszystkich Parafian, dzieci komunijne w strojach, poczty sztandarowe i dzieci sypiące kwiaty. Proszę, żebyście udekorowali okna swoich domów symbolami eucharystycznymi.
  • W Oktawie Bożego Ciała będziemy codziennie chodzić z procesją eucharystyczną wokół kościoła. Zapraszamy małe dzieci do sypania kwiatków.
  • Dziękujemy Parafianom za piątkowe sprzątanie kościoła. W piątek, 20.06., po Mszy św. prosimy mieszkańców ul. Zielonej, Wiosennej i Jesiennej.
  • Dziękuję za ofiary złożone dziś na potrzeby Parafii. Za tydzień kolekta też będzie na ten cel.
  • Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek: 14.30 – 15.30.
  • W dniach 30.06. – 03.07. organizujemy wyjazd do Sanktuariów Dolnego Śląska. Jeszcze do środy włącznie zapraszam do zgłaszania się w Zakrystii. Koszt wyjazdu to 800 zł.