Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego - 17.05.2026

  • Dzisiaj swoją I Komunię św. przeżywają nasi mali sąsiedzi z Górki. Polecam te dzieci i ich najbliższych Waszej modlitwie. O 15.30 zapraszam na Majowe, a wieczorem o 20.00 na Adorację i o 20.10 na Litanię i Różaniec.
  • Majowe odprawiamy codziennie pół godziny przed Mszą św. Wieczorem o 20.10 odmawiamy litanię Loretańską i potem wieczorny Różaniec.
  • W piątek na Mszę św. zapraszamy dzieci szkolne.
  • W sobotę o 16.30 Msza św. będzie sprawowana w intencji wszystkich Mam.
  • Przyszła niedziela to uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W liturgii kończy ona obchody okresu Wielkiej Nocy.
  • W przyszłą niedzielę odbędzie się nasz Parafialny Festyn Rodzinny, który łączymy z obchodami Dnia Matki. Zapraszamy wszystkich od 15.00 do Blaszaka na GOSiRze. Chętnych do wypieku ciast prosimy o zgłaszanie się do środy u pani Izy Jonczyk [502 452 242].
  • Kancelaria Parafialna będzie czynna w poniedziałek i czwartek: 14.30 – 15.30.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła.
  • Dziękuję za ofiary złożone dziś na potrzeby Parafii. W przyszłą niedzielę kolekta też będzie na ten cel.