Podział ministrantów na grupy
Lektorzy | Ministranci | |||||
Grupa 1 | Helisz Ł. | Krawiec A. | Krawiec D | Umlauf B | ||
Grupa 2 | Cholewa J. | Honiok D. | Honiok Ł. | Ulfik M | ||
Grupa 3 | Imiołczyk P. | Imiołczyk K | Zuzel M. | Hewig K. | Hewig K. | |
Grupa 4 | Pawełek P. | Misiak I. | Gajowski R. | Gajowski D. | Danielski K. | Adamek S. |
Grupa 5 | Witek M. | Gatys R. | Ogrodnik P. | Famula M. |
Plan służb niedzielnych
GRUPA | 27.04 | 01.05 | 03.05 | 04.05 | 11.05* | 18.05** |
I | Sobota | 08:00 | 09:30 | 07:30 | 09:00 | 09:00 |
II | 09:30 | ---- | 07:30 | 09:30 | 07:30 | 07:45 |
III | 09:30 | 08:00 | 09:30 | 07:30 | sobota | 09:00 |
IV | 07:30 | 16:30 | 07:30 | 09:30 | 07:30 | sobota |
V | 07:30 | 16:30 | 16:30 | 09:30 | 09:00 | 06:45 |
* I Kom. Św. Msza o godz. 11:00
Służący: | Helisz Ł. Honiok Ł. Cholewa B. Pieprzyca W. Jaźwiński A. Gatys R. |
|||||
Czytający: | Kom. Helisz K. - reszta Dzieci I Komunijne |
** Odpust Parafialny - Suma Odpustowa godz. 11:00
Służący: | Cholewa B. Honiok Ł. Jaźwiński A. Helisz Ł. Gatys R. Pawełek P |
|||||
Czytający: | Kom. Kołodziej D. | I cz. Helisz K. | II cz. Segeth S.; Psalm Kasia; Modlitwa W. Natalia |
Plan służby lektorów
DZIEŃ | Godzina | Komentarz | I Czytanie | II Czytanie | Psalm | Modlitwa W. |
27.04 | 07:30 | Gatys R. | Potempa S. | Pawełek P. | Agnieszka | Kasia |
09:30 | Helisz K. | Cholewa J | Imiołczyk P | Agata | Natalia | |
sobota | Helisz Ł | Krawiec A. | Krawiec D. | Martyna | Sabina | |
01.05 | 08:00 | Imiołczyk P. | Helisz Ł | Krawiec A. | Natalia | Agnieszka |
16:30 | Cholewa B. | Pawełek P | Potempa S. | Agata | Sabina | |
03.05 | 07:30 | Pawełek P. | Misiak I. | Cholewa J. | Agnieszka | Agata |
09:30 | Helisz K. | Imiołczyk P. | Helisz Ł. | Martyna | Natalia | |
16:30 | Segeth S. | Gatys R. | Witek M. | Kasia | Sabina | |
04.05 | 07:30 | Imiołczyk P. | Helisz Ł | Krawiec A. | Agata | Martyna |
09:30 | Helisz K. | Pawełek P. | Gatys R. | Agnieszka | Sabina | |
11.05 | 07:30 | Pawełek P. | Cholewa J | Misiak I. | Martyna | Kasia |
09:00 | Segeth S. | Krawiec A. | Witek M. | Natalia | Agnieszka | |
sobota | Imiołczyk P. | Imiołczyk K. | Potempa S. | Agata | Sabina | |
18.05 | 06:45 | Gatys R. | Witek M. | Witek M. | Agata | Agata |
07:45 | Cholewa B. | Cholewa J | Segeth S. | Martyna | Sabina | |
09:00 | Helisz Ł | Dzieci | Dzieci | Dzieci | Dzieci | |
sobota | Pawełek P. | Misiak I. | Gajowski R | Agnieszka | Agnieszka |