N Palmowa1.04 | 9.04 - Poniedz.* | II N W 15.04 | III N W 22.04 | IV N W 29.04 | V N W 6.05 | |
Grupa I | 09:30 | 07:30 | 09:30 | sobota | 07:30 | 09:30 |
Grupa II | sobota | 07:30 | 09:30 | 07:30 | 09:30 | sobota |
Grupa III | 07:30 | 09:30 | 07:30 | 09:30 | sobota | 16:00 |
Grupa IV | 09:30 | sobota | 07:30 | 09:30 | 07:30 | 09:30 |
Grupa V | 07:30 | 09:30 | sobota | 07:30 | 09:30 | 07:30 |
Triduum Paschalne - obecność wszystkich obowiązkowa
Niedziela Palmowa | ||||||
Męka Pańska | ||||||
Ewangelista | Inni | Tłum | ||||
sobota | Cholewa B. | Ziora G. | Cholewa J.,Gajowski R. | |||
07:30 | Kołodziej D. | Jaźwiński A. | Witek M.,Imiołczyk P., Gatys R. | |||
09:30 | Helisz K. | Pawełek P. | Helisz Ł., Krawiec A., Misiak I. |
Wielki Czwartek - 18:00 | ||||||
Służący: Pieprzyca i Pyka G.(kadzidło), Kołodziej D.,Jaźwiński A., Helisz K., Honiok, Gatys R. , Pawełek, Helisz Ł., Imiołczyk P., |
||||||
Klęczenie w ciemnicy: do godz. 20: Honiok Ł., Pawełek P., od 20 do 21: Imiołczyk P., Gatys R. |
Wielki Piątek - 18:00 | ||||||
Gorzkie Żale 8:00 : Famuła M., Gajowski R., | ||||||
Męka Pańska | Ewangelista | Inni | Tłum | |||
Helisz K. | Kołodziej | Jaźwiński, Pawełek,Cholewa B.,Helisz Ł. | ||||
Służący: Pieprzyca i Pyka G.(kadzidło),Witek M.,Jaźwiński A., Gatys R., Misiak I.,Honiok Ł, Helisz Ł. | ||||||
Klęczenie przy Bożym Grobie: do godz. 20: Helisz Ł., Cholewa B. |
Wielka Sobota | ||||||
Klęczenie przy Bożym Grobie: | ||||||
8:00 - 8:30 - Helisz Ł.,Krawiec A. | 9:00-9:30 - Cholewa B., Krawiec D. | |||||
10:00 - 10:30 - Cholewa J.,Honiok Ł. | 11:00 - 11:30 - Hewig K., Imiołczyk P. | |||||
12:00- 12:30 - Zuzel M. , Pawełek P. | 13:00- 13:30 - Ogrodnik P., Gajowski R. | |||||
14:00 - 14:30 - Famuła M., Witek M. | 15:00 -15:30 - Gatys R., Misiak I. | |||||
16:00 - 16:30 - Jaźwiński A., Helisz K. | 17:00 - 17:30 - Kołodziej D., Honiok Ł. | |||||
18:00 - służący: Pieprzyca i Pyka G.(kadzidło),Cholewa B., Helisz K.,Kołodziej D.,Jaźwiński A.,Ogrodnik P., Helisz Ł.,Witek M., Pawełek P. |
Wielkanoc - Zmartwychwstanie Pańskie | ||||||
6:30 - rezurekcja: Grupa III i IV | 9:30 - Grupa I i II | Nieszpory - 15:00 - Grupa V |
Plan służby lektorów
Dzień | Godzina | Komentarz | I Czytanie | II Czytanie | Psalm | Modlitwa W. |
Niedziela Palmowa 1.04 | 07:30 | Imiołczyk P. | Witek M. | Gatys R. | Kasia | Martyna |
09:30 | Helisz K. | Pawełek P. | Ziora G. | Agnieszka | Natalia | |
sobota | Jaźwiński A. | Cholewa B. | Krus M. | Agata | Magda | |
Wlk Czw | 18:00 | Segeth | Kołodziej | Helisz Ł. | Natalia | Sabina |
Wlk. Piątek | 18:00 | Segeth | Imiołczyk P. | Helisz K. | Magda | Agata |
Wlk. Sobota | 18:00 Kom: Helisz K.i Kołodziej, ICz: Ziora G. ; IICz: Imiołczyk P.; IIICz: Segeth; IVCz: Imiołczyk P. Żaneta i Kasia | |||||
Wielkanoc | 06:30 | Jaźwiński A. | Ziora A. | Pawełek P. | Kasia | Agata |
09:30 | Kołodziej | Helisz K. | Segeth | Natalia | Agnieszka | |
Poniedziałek 09.04 * | 07:30 | Segeth | Helisz Ł. | Bambynek M. | Martyna | Sabina |
09:30 | Kołodziej | Krus M. | Ziora A. | Żaneta | Magda | |
II N W 15.04 | 07:30 | Pawełek P. | Imiołczyk P. | Misiak I. | Sabina | Kasia |
09:30 | Helisz Ł. | Krawiec A. | Cholewa J. | Magda | Agnieszka | |
sobota | Witek M. | Gatys R. | Krus M. | Agata | Natalia | |
III N W 22.04 | 07:30 | Gatys R. | Cholewa B. | Witek M. | Magda | Natalia |
09:30 | Kołodziej | Imiołczyk P. | Helisz K. | Kasia | Agata | |
sobota | Helisz Ł. | Krawiec A. | Jaźwiński | Matyna | Sabina | |
IV N W 29.04 | 07:30 | Pawełek P. | Misiak I. | Helisz Ł. | Agnieszka | Sabina |
09:30 | Ziora G. | Gatys R. | Witek M. | Żaneta | Martyna | |
sobota | Imiołczyk P. | Bambynek M. | Imiołczyk K. | Kasia | Natalia | |
V N W 6.05 | 07:30 | Gatys R. | Ziora A. | Witek M. | Martyna | Sabina |
09:30 | Helisz K. | Pawełek P. | Helisz Ł. | Agata | Żaneta | |
16:00 | Segeth | Imiołczyk P. | Imiołczyk K. | Agnieszka | Magda | |
sobota | Bambynek M. | Cholewa B. | Cholewa J. | Agata | Natalia |
Wszelkie dodatkowe ogłoszenia i informacje na zbiórce w zakrystii ! ( najbliższa w Wielki Czwartek po mszy o 18:00)
( * ) Obecność wszystkich ministrantów wraz z WIADRAMI OBOWIĄZKOWA !!! ;- )
Na nabożeństwach popołudniowych służy grupa z soboty, a w czasie gdy są msze popołudniowe grupa z tej mszy.