Podział ministrantów na grupy
Lektorzy | Ministranci | Psalmistki | |||
Grupa I | Helisz Ł. | Krawiec A | Krawiec D. | - | - |
Grupa II | Cholewa B. | Cholewa J. | Honiok Ł. | - | Ulfik M. |
Grupa III | Imiołczyk P. | Imiołczyk K. | Hewig K. | Zuzel M. | Hewig K. |
Grupa IV | Pawełek P. | Misiak I | Gajowski R. | Famuła M. | Adamek S. |
Grupa V | Witek M. | Gatys R. | Ogrodnik P. | - | Ulfik M. |
Ministranci starsi: Pieprzyca, Helisz K. Jażwiński A. Bambynek, Kołodziej |
Plan służb niedzielnych
XI N Zw 17.06 | XII N Zw 24.06 | XIII N Zw 01.07 | XIV N Zw 08.07 | XV N Zw 15.07 | XVI N Zw22.07 | |
Grupa I | 09:30 | 07:30 | 16:00 | 09:30 | Sobota | 09:30 |
Grupa II | 09:30 | 07:30 | Sobota | 09:30 | 07:30 | 16:00 |
Grupa III | Sobota | 09:30 | 07:30 | 16:00 | 09:30 | Sobota |
Grupa IV | 07:30 | sobota | 09:30 | 07:30 | 16:00 | 09:30 |
Grupa V | 07:30 | 09:30 | 09:30 | Sobota | 09:30 | 07:30 |
Plan służb lektorów
Dzień | Godzina | Komentarz | I Czytanie | II Czytanie | Psalm | Modlitwa W. |
XI N Zw 17.06 | 07:30 | Segeth | Pawełek | Witek M. | Sabina | Agata |
09:30 | Helisz K. | Helisz Ł. | Cholewa B. | Żaneta | Żaneta | |
sobota | Imiołczyk P. | Jaźwiński | Imiołczyk K. | Martyna | Natalia | |
XII N Zw 24.06 | 07:30 | Helisz Ł. | Cholewa B. | Krawiec A. | Kasia | Sabina |
09:30 | Kołodziej | Imiołczyk P. | Witek M. | Martyna | Natalia | |
sobota | Pawełek P. | Misiak I. |
Gajowski R. | Agata | Agata | |
XIII N Zw. 01.07 | 07:30 | Imiołczyk P. | Segeth S. | Kołodziej D. | Kasia | Kasia |
09:30 | Helisz K. |
Gatys R. | Witek M. | Agnieszka | Agnieszka | |
16:00 | Helisz Ł. | Krawiec A. | Krawiec D. | Sabina | Martyna | |
sobota | Cholewa B. | Cholewa J. | Jaźwiński A. | Natalia | Natalia | |
XIV N Zw. 08.07 | 07:30 | Segeth | Pawełek P. | Misiak I. | Agata | Agata |
09:30 | Cholewa B. | Helisz Ł. | Cholewa J. | Żaneta | Żaneta | |
16:00 | Imiołczyk P. | Kołodziej D. | Jaźwiński A. | Kasia | Kasia | |
sobota | Gatys R. | Witek M. | Helisz K. | Agnieszka | Agnieszka | |
XV N Zw. 15.07 | 07:30 | Kołodziej | Cholewa B. | Cholewa J. | Sabina | Martyna |
09:30 | Helisz K | Witek M. | Imiołczyk P. | Natalia | Kasia | |
16:00 | Pawełek P. | Gajowski R. | Misiak I. | Agata | Agata | |
sobota | Helisz Ł. | Krawiec A. | Krawiec D. | Agnieszka | Sabina | |
XVI N Zw. 22.07 | 07:30 | Jaźwiński A. | Witek M. | Gatys R. | Agnieszka | Agnieszka |
09:30 | Helisz K. | Helisz Ł. | Pawełek P. | Żaneta | Żaneta | |
17:00 | Kołodziej D | Cholewa B. | Cholewa J. | Kasia | Sabina | |
sobota | Imiołczyk P. | Imiołczyk K. | Segeth | Natalia | Martyna |
Na nieszporach niedzielnych służy grupa z niedzieli z Mszy o godz. 16.00
Służba liturgiczna wolna od zajęć w niedzielę 17.06 mile widziana na procesji o 10:20 do parafii NSPJ - za udział przewidziane atrakcyjne premie punktowe. :D