Żywy Różaniec: 13.02. - 12.03.2020

Róża św. Klary

01

Adamczyk Magdalena

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

02

Bambynek Elżbieta

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

03

Gajowska Bogusława

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

04

Gajowska Sylwia

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

05

Gatys Lidia

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

06

Głąb Krystyna

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

07

Jaroń Aniela

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

08

Jastrzębska Magdalena

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

09

Kowalik Beata

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

10

Kowalik Irena

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

11

Misiak Kornelia

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

12

 

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

13

Ogrodnik Łucja

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

14

Psiuk Helena

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

15

Radłowska Aurelia

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

16

Skocz Barbara

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

17

Szykowska Marta

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

18

Watoła Genowefa

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

19

Watoła Sabina

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

20

Wiatrek Elżbieta

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

 

Róża św. Katarzyny ze Sieny

01

Bambynek Klara

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

02

Cholewa Katarzyna

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

03

Cholewa Natalia

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

04

Cieplik Iwona

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

05

Ogiołda Wioletta

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

06

Dziuk Stefania

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

07

Gajowiak Weronika

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

08

Grzybek Klara

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

09

Imiołczyk Aniela

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

10

Kosmała Magdalena

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

11

Krzywoń Inga

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

12

Kuczerajter Celina

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

13

Moj Eryka

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

14

Mróz Anna

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

15

Nancka Jolanta

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

16

Pawełek Krystyna

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

17

Rogocz Róża

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

18

Widera Maria

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

19

Wilk Aniela

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

20

Wypych Zofia

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

 

Róża św. Agnieszki

01

Bodora Teresa

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

02

Parys Magdalena

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

03

Gembała Aniela

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

04

 

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

05

Gryc Maria

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

06

Jaźwińska Joanna

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

07

Karmańska Elżbieta

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

08

Kawa Anna

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

09

Kołodziej Teresa

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

10

Kurzok Maria

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

11

Lachowska Maria

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

12

Gembała Ruta

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

13

Molenda Bernadeta

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

14

Myrcik Magdalena

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

15

Nowakowska Otylia

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

16

Plaza Aneta

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

17

Piech Elżbieta

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

18

Pieprzyca Gabriela

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

19

Pietrzyk Bogumiła

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

20

Sobala Małgorzata

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

 

Róża św. Brygidy z Kildare

01

Będkowska Eryka

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

02

Cywińska Anna

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

03

Gajda Marzena

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

04

Gruszka Krystyna

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

05

Helisz Ewa

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

06

Kampa Joanna

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

07

Machnik Agnieszka

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

08

Maniura Łucja

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

09

Markowska Łucja

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

10

Ochmann Maria

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

11

Piątkowska Maria

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

12

Pietrucha Łucja

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

13

Podgórna Genowefa

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

14

Pyrek Jadwiga

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

15

Pyrek Wioletta

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

16

Ulfik Adela

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

17

Ulfik Magdalena

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

18

Ulfik Marta

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

19

Ziora Agnieszka

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

20

Zok Cecylia

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

 

Róża św. Jadwigi Śląskiej

01

Breś Celina

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

02

Duda Emilia

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

03

Dziuk Zyta

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

04

Gembała Jolanta

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

05

Gembała Małgorzata

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

06

Goniwiecha Irena

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

07

Groberek Stanisława

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

08

Grajcar Helena

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

09

Jelonek Agnieszka

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

10

Kaleta Jolanta

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

11

Kazek Agnieszka

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

12

Kwiring Jadwiga

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

13

Mazur Gabriela

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

14

Mzyk Halina

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

15

Niezgoda Helena

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

16

Piątek Urszula

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

17

Samek Eufemia

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

18

Sperling Alicja

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

19

Witek Maria

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

20

Ulfik Maria

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

 

Róża św. Elżbiety Węgierskiej

01

Gawenda Teresa

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

02

Gembała Karolina

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

03

Gryc Urszula

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

04

Hapoń Teresa

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

05

Irek Krystyna

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

06

Kandzia Aniela

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

07

Kandzia Jadwiga

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

08

Kandzia Maria

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

09

Kopyto Hildegarda

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

10

Krafczyk Alicja

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

11

Lerche Agnieszka

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

12

Odoj Janina

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

13

Pąpa Gabriela

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

14

Pilarska Hildegarda

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

15

Piowczyk Gabriela

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

16

Pudlik Małgorzata

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

17

Rogocz Pelagia

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

18

Staniczek Jadwiga

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

19

Urbańczyk Maria

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

20

Ziora Karol

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

 

Róża św. Teresy z Avila

01

Bambynek Otylia

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

02

Breguła Elżbieta

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

03

Gatys Edyta

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

04

Gatys Katarzyna

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

05

Gryc Elżbieta

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

06

Honiok Maria

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

07

Honiok Sabina

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

08

Irek Urszula

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

09

Kazek Teresa

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

10

Pietruszewska Agnieszka

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

11

Piskoń Jadwiga

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

12

Pluta Magdalena

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

13

Porębska Teresa

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

14

Kluczewska Wanda

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

15

Potempa Urszula

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

16

Skiba Karolina

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

17

Starczewska Danuta

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

18

Strzelecka Renata

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

19

Szulc Zenona

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

20

Wolnik Anna

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

 

Róża św. Moniki

01

Bambynek Alicja

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

02

Cybulska Alina

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

03

Feliks Danuta

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

04

Gabryś Aniela

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

05

Gatys Agnieszka

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

06

Imiołczyk Maria

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

07

Kita Dorota

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

08

Krus Halina

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

09

Kwiring Teresa

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

10

Paus Magdalena

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

11

Pawełek Dorota

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

12

Rudek Renata

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

13

Skawińska Bernadeta

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

14

Słodczyk Magdalena

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

15

Susza Grażyna

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

16

Susza Janina

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

17

Szynk Irena

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

18

Ślubik Elżbieta

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

19

Wicha Aleksandra

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

20

Wieszołek Stefania

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

 

Róża św. Benedykta z Nursji

01

Gatys Bernard

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

02

Grajcar Jan

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

03

Jaźwiński Marian

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

04

Kampa Ryszard

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

05

Krafczyk Rafał

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

06

Mazur Gerard

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

07

Myrcik Gerard

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

08

Myrcik Mirosław

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

09

Ochman Antoni

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

10

Paruzel Antoni

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

11

Piątek Józef

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

12

Pieprzyca Piotr

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

13

Rzeźniczek Krzysztof

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

14

Susza Henryk

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

15

Ślosarczyk Jerzy

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

16

Ślosarczyk Krzysztof

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

17

Watoła Marek

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

18

Wiatrek Wiktor

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

19

Ulfik Alfons

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

20

Ulfik Marian

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

 

Róża św. Bernarda z Clairvaux

01

Bambynek Edward

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

02

Bambynek Reinhold

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

03

Bodora Jan

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

04

Brol Wojciech

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

05

Gatys Joachim

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

06

Gembała Piotr

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

07

Goniwiecha Wiktor

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

08

Gatys Janusz

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

09

Kandzia Augustyn

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

10

Kołodziej Stefan

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

11

Maniura Gerard

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

12

Moj Paweł

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

13

Ulfik Romuald

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

14

Mróz Marian

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

15

Nowak Eugeniusz

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

16

Nowakowski Henryk

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

17

Odoj Leszek

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

18

Pawełek Dariusz

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

19

Krawiec Dariusz

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

20

Spałek Ludwik

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP