Skrzynka modlitw

Proszę o modlitwę w intencji chorych na covid Mariana,Małgorzatę ,Barbarę,Stanisława proszę o obniżenie wysokiej temperatury Mariana
Proszę o modlitwę o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla mnie i moich synów z rodzinami.
Proszę o modlitwę za śp. rodziców Janinę i Bolesława i męża Kazimierza.
Proszę o modlitwę o zdrowie dła ciężko chorego Andrzeja Tic
Proszę o modlitwę o uzdrowienie Renaty z koronawirusa
Szczesc Boze. Prosze o modlitwe o wzajemna milosc Tomka i Kasi. Aby Matka Boza pomogla im stworzyc razem kochajaca sie rodzine. Aby umieli otworzyc swoje serca na siebie wzajemnie. Aby ich wzajemna milosc zwyciezyla nad lękiem i obawami. Bog zaplac.
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, skruszenia jego serca, wycofania pozwu rozwodowego oraz uratowania naszego małżeństwa.
O uzdrowienie z covidu dla Janusza
Proszę o modlitwę za odpuszczenie mojemu Ojcu Konradowi wszystkich doczesnych grzechów i win oraz ukojenie dla wszystkich, którym go brakuje.
Dziękuje Tròjcy Przenajšwietszej i Milosierdziu Bożemu za naszego dobrodusznego księdza proboszcza Krzysztofa ,dla ktòrego nie ma granic w służbie Bogu oraz swoim owieczkom w naszej parafi, za słowo Boże , organizację nabożeństw (róźaniec w sieci i zmysł organizacyjny, Słowo Boże które ma sens i možna je zrozumieć),
prosząc Miłosierdzie Boże o długie lata życia w zdrowiu dla jego osoby w naszej parafi.
.Bòg zapłać także ks.Bogdanowi R.za wygłoszone Slowo Boże ktòre przeszywa mam nadzieję serca parafian.Bòg zapłać ,Szczėšć Boże .Życze dużo zdrowia a także Błogoslawieństwa Bożego w głoszeniu Słowa Bożego podczas rekolekcji.