Skrzynka modlitw

Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę Józefę, która jest w ciężkim stanie. Córka Katarzyna
Proszę o łaskę nawrócenia i przemiany serca dla Sabiny i Dawida,za chorego na nerwicę natręctw Michała oraz za Bernadetę,aby była gorliwą organistką.
Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę Józefę, która jest w ciężkim stanie. Córka Katarzyna
Swiětq Trójco Matko Boska Serce Jezusa proszę Cię o uzdrowienie mojej duszy i ciała odwróccie ode mnie ucisk oraz zawroty gľowy a także drgawki Parkinsona , strach i proszę o przywròcenie apetytu i snu bez tabletek. Przepraszam za wszystkie nieprawości i grzechy całego życia k5óre przez spowiedź swiętą wypowiedziałam proszę o wysłuchanie moich prôźb.Niech się wasza wola stanie.Wierzę w waszą pomoc

Proszę o pokorę, prawdomówność, umiar we wszystkim co robi oraz mądre, przemyślane decyzje dla mojego kolegi
Jezu Dobry, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was dlatego ośmielam się przeprosić za swoje winy, błędy grzechy i grzeszność i zło a także dziękować za to, że jestem, żyję, za łaski, słuchanie mnie i za to, że Jesteście przede wszystkim. Proszę o odpuszczenie, przebaczenie i zapomnienie grzechów, win, błędów wszelkiego zła wuja Kazimierza C.
Aby jak najprędzej doznał pociechy i dostąpił zaszczytu oglądania Bożej światłości, Boga a także komunikowania się z nim, obcowania, przebywania. Proszę o łaski motywacji, skupienia, zaangażowania i determinacji i inne niezbędne mi w uczeniu się i pracy zarówno tej domowej jak i zawodowej. Abym wykonywał ją wzorowo i rozwijał się.
Ośmielam się też prosić o łaski nawrócenia i wiary i wszelkie inne słuszne łaski dla mojej mamy Doroty C, cioci Marii C, babci Pelagii C. Aby zaczęły się modlić, wierzyć i wykazywały się zrozumieniem dla mnie i moich rad. Proszę też o łaski przypomnienia, uświadomienia sobie wszystkich, absolutnie wszystkich swoich grzechów abym je wszystkie z siebie wydobył i wszystkie je dobrze wyznał na pierwszej nadchodzącej spowiedzi. Wysłuchajcie i jak najlepiej i najprędzej się tym zajmijcie aby to wszystko jak najprędzej się urzeczywistniło. Proszę Was o to o Aniołowie Stróże, Aniołowie, Matko Najświętsza, Dobry Jezu.
Panie TY Wiesz dziekuje
Prośba o modlitwe za Łukasza zeby Dobry Bog dodal mu wiary i sily i skierowal na wlasciwa droge i uwolnil od nalogow i zlego towarzystwa...Bog Zapłac
Z całego serca prosze o modlitwe za szybki powrot do zdrowia mojej siostry Zuzanny ktora od wczoraj przebywa w szpitalu ...Bog zapłać
Za wstawiennictwem Trójcy Przenajświętszej proszę Cię Maryjo, Oblubienico Ducha Świętego, o łaskę nawrócenia i uwolnienia dla mojego Taty oraz o łaskę uzdrowienia duchowego dla mojej Mamy. Jezu-Błogosław mym Rodzicom i przez Niepokalane Serce Twej Matki Maryi ochraniaj ich od wszelkiego zła.