Skrzynka modlitw

Matko nieustającej pomocy dziękuję za łaski otrzymane dla naszej rodziny prosząc o dalsze błogosławieństwo łaski zdrowie szczególnie dla Weroniki matki oczekującej potomstwa synów o łaski pracy Bóg zapłać
Proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia z choroby neurologicznej. O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Różańcowej. Abym nie traciła nadziei i była mocna wiarą.
Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej
Intencje Bogu znane
Za wstawiennictwem Matki Bożej Niepokalanej proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia z choroby . O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski. Przebłagalna za popełnione grzechy z prośbą o Miłosierdzie Boże i darowanie win.
Proszę o Boże błogosławieństwo dla moich synów Mateusza i Dawidka, żeby Pon Bóczek nad nimi czuwoł i prosza o modlitwa za ich zdrowie. Szczere Bóg zapłać.
Proszę o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, dary Ducha Świętego, straż Aniołów i ochronę przed wszelkim zlem dla Sabiny i Stanisława i ich 10- oro dzieci tj Mateusza, Dawida, Joanny, Adama, Michała, Pawła, Bernadetty, Anieli, Rozalii i Franciszka.
Proszę o cud uzdrowienia duchowego i psychicznego dla uzaleznionego Patryka. O otwarcie serca na Boze działanie.
Bóg zapłać za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla naszych rodzin
Proszę o modlitwę za dusze mojego Brata Adama,babci Irenki i Emila taty oraz za dusze czysciowe. Proszę o modlitwę za Emila żeby się opamietal,nawrócił i otworzył oczy żeby zobaczył jaka jest prawda rozgrzej jego serce żeby mnie pokochał